Skip to main content

3 dobre wiadomości? I to w Dniu Dobrych Wiadomości?

Oto one!
Postanowiliśmy, że jeszcze dzisiaj (8 września) książka “Ojciec wolnych ludzi” będzie dostępna do pobrania w wersji elektronicznej całkowicie za darmo.

Nie żartuję. Wchodzicie na stronę ojciecwolnychludzi.stacja7.pl, odszukujecie pod filmem z prezentacją przycisk “Pobierz książkę” i oto pobiera się dla Was paczka z książką 🙂

Druga dobra informacja także wiąże się z tą publikacją. Dla tych, którzy zdecydowanie wolą wydanie papierowe – a jest, jak zwykle u nas, naprawdę miłe oku – promocja. Możecie kupić książkę “Ojciec wolnych ludzi” taniej niż ostatnio!

Polecam Wam też zajrzeć na sam koniec strony ojciecwolnychludzi.stacja7.pl, bo tam znalazło się bardzo dużo materiałów inspirowanych książką. Plakaty, podcast, scenariusze lekcji (czy też do wykorzystania na spotkaniach wspólnotowych), cytaty Prymasa, gra. Mogą się przydać w domu, w szkole, w parafii – korzystajcie do woli!

I trzecia dobra wiadomość – do naszego sklepu powrócił modlitewnik “Weź i się módl”. Wiemy po powiadomieniach, na które się zapisujecie, że wiele osób czekało na tę publikację – śmiało zakupujcie! Ta książka to nasze małe wielkie dzieło. Małe, bo zmieści się do nawet niewielkiej torebki. Wielkie, bo powstawało niemal rok (!) i zaangażowaliśmy do niego naprawdę ponad setkę osób.

Podobny modlitewnik, ale dedykowany tylko mężczyznom powstaje właśnie w Stacji7 – “Męski modlitewnik“. Zapraszamy księży do włączenia się w jego tworzenie! Jeśli znacie księży, którzy chcieliby napisać kilka rozważań – nasze zaproszenie jest otwarte. Wszystkie informacje na temat, na czym miałoby to polegać, co jest potrzebne, jak się zgłosić – można znaleźć w tym artykule.

Pozdrawiamy Was!