Skip to main content

 

W 2015 roku była we dwójkę, dziś, cztery lata później, już w pakiecie powiększonym o co najmniej jednego dodatkowego osobnika. To nie są ćwiczenia! To akrobatyka.

Te cztery lata temu uczyliśmy się jak „być” we dwójkę. Poznawaliśmy cechy i zadania prawdziwej miłości. Odkrywaliśmy własną tożsamość i związane z nią role. Uczyliśmy się mówić… tak by się rozumieć i kłócić, ale z sensem. Badaliśmy podstawy trwałego i szczęśliwego małżeństwa. Dostaliśmy niemało praktycznych porad odnośnie natury miłości, seksualności czy budowania więzi. A także, szukaliśmy rozwiązań jak naprawić to, co już zdążyło się popsuć.

 

Jeśli przegapiliście, albo po prostu to nie był jeszcze czas, w którym Was to bezpośrednio dotyczyło, a teraz tak, lub niedługo będzie – to nic straconego. Możecie to jeszcze nadrobić. Sięgnijcie po audiobooka. Najlepiej razem!

Jak już nadrobicie, czeka Was dużo, dużo więcej. Ponieważ tamten cykl konferencji cieszył się tak dużym powodzeniem, nie mogło się na tym skończyć. Przecież jest więcej, wiele, wiele więcej.

Co tym razem przygotował ojciec Adam Szustak OP? AKROBATYKA RODICIELSKA 

Dominikanin wyszedł nie tylko naprzeciw potrzebom małżonków czy  narzeczonych ale także młodych  rodziców.

Może i przed Wami właśnie otwiera się ta całkiem nowa życiowa perspektywa? Perspektywa wzięcia całkowitej odpowiedzialności za czyjeś życie, przynajmniej na te kilkanaście lat. Być może już wkroczyliście w tę rzeczywistość i szukacie wskazówek. Chcecie dać dziecku całą swoją miłość i wszystko co najlepsze. Jasne! Nie zmienia to faktu, że towarzyszą Wam różnego rodzaju obawy czy niepokoje.

  • Jak wychować dziecko by potrafiło stawić czoła wyzwaniom współczesnego świata?
  • Jak przekazać mu wiedzę i wykształcić w zdrowej tożsamości, seksualności, duchowości i emocjonalności?
  • Jak mądrze kochać?
  • Jak dzielić się z dzieckiem wiarą?

I oczywiście, pamiętajcie, by nie robić tego samemu! Nie zapomnijcie zaprosić do tego zadania waszego małżonka, rodziny, i samego Boga. W tym trójkącie wszystko na pewno lepiej Wam wyjdzie. 😉

Gdzie i kiedy się widzimy?

Już w sobotę 23 lutego w Krakowie, w Efekt Express Kraków Hotel. Czekają na Was trzy półtoragodzinne konferencje z przerwami kawowymi pomiędzy.

Niestety, nie dacie rady przyjść?

I tym razem treść spotkania zostanie zarejestrowana i wydana w postaci audiobooka.

Agata Burghardt