Skip to main content

Zdrapki z Duchem rozeszły się w okamgnieniu tuż po Wielkanocy, więc dla tych, którzy nie zdążyli się na nie załapać, mamy ich jeszcze trochę. Zapraszamy na świetną przygodę z Duchem Świętym – Zdrapka trwa do 23 maja!

 

Po świętach ruszył sezon ślubny. W naszym sklepie można znaleźć na tę okazję bardzo, bardzo dużo inspiracji. I nie tylko na ślub, ale i na rocznicę ślubu czy po prostu bez okazji, aby wzmocnić swoje małżeństwo.

Warto wiedzieć, że wszystkie zamówienia możemy dla Was zapakować w urocze eko pudełko – przygotowaliśmy 3 bardzo eleganckie wzory do wyboru. Tutaj możecie zobaczyć, jak wyglądają. Po wyjęciu prezentu można takie pudełko wykorzystać na zdjęcia lub ślubne kartki z życzeniami.

Ponadto mamy też w Dobrociach słodką sakiewkę pełną pysznych krówek! Ta paczuszka jest wprost urzekająca, będzie pasowała do naprawdę każdej książki. Poza krówkami w sakiewce są też słodkości dla ducha – 7 cytatów z naszego modlitewnika “Weź i się módl”. Same pyszności!

 

A teraz prezenty ślubne – co dobrego można u nas znaleźć?

Po pierwsze – przepięknie wydane Ballady i romanse. To jedna z książek, którą wydaliśmy z o. Adamem Szustakiem. Poza świetnym przygotowaniem duchowym w kwestii relacji w tej książce zamieściliśmy także wszystkie czytania, jakie można wybrać na ślub, a nawet proponujemy gotowe zestawy Liturgii Słowa – to unikatowa sprawa, może bardzo pomóc w przygotowaniu ślubnej Mszy świętej.

A ponieważ dobrze się sprawdzą na prezent, mamy też pakiet “Ballad…” z krówkami. Ten zestaw będzie słodki, praktyczny i naprawdę piękny! To bardzo miły prezent dla zakochanych i narzeczonych.

 

Druga propozycja to moim zdaniem lektura obowiązkowa dla tych, którzy chcą budować mądre relacje: “5 języków miłości” Gary’ego Chapmana. Totalna klasyka, światowy bestseller. Ta książka pozwala poznać, w jaki sposób nasza ukochana osoba najlepiej odczyta naszą miłość, znaleźć taki język miłości, by okazywanie jej sobie nawzajem było czytelne i nie budziło nieporozumień. To jedna z najlepszych książek, jakie przeczytacie o budowaniu związku!

 

Trzecia propozycja to dwie niewielkie książeczki, które można wygodnie zabrać w każde miejsce.. Szczęśliwe małżeństwo. 101 prostych wskazówek dla szukających bliskości ze sobą i z Bogiem“oraz “Nauczmy się żyć razem. Pierwsze kroki w małżeństwie“. W obu tych książkach autorzy czerpią ze swojego doświadczenia i podpowiadają, jak nie stracić wiary w potęgę miłości, jak ją rozpalać Bożym płomieniem.

 

Takich propozycji mamy jeszcze więcej. Warto wspomnieć chociażby o audiobooku “Pachnidła” o. Adama Szustaka. Kultowa seria konferencji opartych o Pieśń nad pieśniami – świetna do podróży samochodem. Albo “Akrobatyka małżeńska“, także o. Adama Szustaka – można  powiedzieć, że to takie same konkrety o budowaniu małżeńskiej relacji. Bardzo dosadnie pisze też o tym Jacek Pulikowski w książce “Kto tu rządzi? Jak budować relacje małżeńskie” – okładka tej książki znakomicie obrazuje to pytanie!

 

To oczywiście nie wszystko – zapraszamy po więcej do kategorii “Ślub – pomysły na prezent” oraz “Relacje i małżeństwo“. Znajdują się tam same dobroci dla narzeczonych, nowożeńców, małżonków z krótszym i dłuższym stażem.