Skip to main content

Rabaty są dostępne na stronie już teraz i będą aktywne do niedzieli. Warto zastanowić się z tej okazji, czyje urodziny, święta i rocznice zbliżają się w nadchodzących tygodniach i zaopatrzyć się w prezenty już teraz! A jeśli okazji nie ma zbyt wielu – to jest okazja, aby wzbogacić swoją biblioteczkę o naprawdę wartościowe lektury.

 

Coś dla ducha

Przekrój tematyczny książek, które kupicie u nas w promocji w ten weekend, jest naprawdę szeroki. Oczywiście znajdziecie wśród nich duchowe przewodniki, chociażby „Mistykę chwili” – dla tych, którzy chcą doskonalić swoją modlitwę i uważność w doświadczaniu Bożej obecności. Natomiast tym, którzy chcą przeżywać swoją wiarę świadomie i szukają swojej drogi, swojej duchowości, zdecydowanie polecamy „Piątą drogę„. Te dwie książki świetnie sprawdzą się w duecie!

 

Coś dla małżonków

Poza przewodnikami duchowymi mamy też poradniki bardzo życiowe. Powinni na nie zwrócić uwagę zwłaszcza małżonkowie. Z dużym rabatem mamy dla nich 4 bardzo konkretne książki Jacka Pulikowskiego. Po pierwsze „Warto żyć w zgodzie z naturą” – a przecież co do tego chyba nie mamy wątpliwości! Po drugie: „Warto być ojcem” – świetna lektura dla tych panów, którzy poważnie traktują swoją rolę taty!
A skoro jesteśmy przy temacie mężczyzn, polecamy też lekturę dla tych, których doskwiera kryzys męskości i chcieliby jakoś mu zaradzić. „Szczęście mężczyzny” to właśnie próba znalezienia przyczyn tego kryzysu, ale i przestroga, do czego może on prowadzić.

Reklama

A kogo już dopadnie kryzys i to kryzys w związku – a to przecież ludzka rzecz – powinien zaznajomić się z książką „Warto naprawić małżeństwo„. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że szczęśliwe małżeństwo to szczęśliwa rodzina, a takie małżeństwo jest możliwe! Z pewnością mamy wokół siebie osoby, którym takie książki bardzo by się przydały. Wspierajmy się nawzajem dobra lekturą!

 

Trochę historii

Duży rabat mamy w ten weekend także na 2 książki historyczne, Wojenne siostry i Siostry z Powstania. Agata Puścikowska opisuje nieznane dotąd dramatyczne historie zakonnic, które brały udział w powstaniu warszawskim. Kim były siostry, które niejednokrotnie ratowały ludzkie życie, nie oszczędzając własnego? Poznajcie te chwytające za serce opowieści o cichych bohaterkach wielkich wydarzeń.

 

O pożegnaniach

Za serce chwyta także historia małego Manuela, który zmarł z powodu nowotworu mając 9 lat. Mimo tak krótkiego życia dał niesamowite świadectwo wiary. Ten niesamowity chłopiec pokazał, jak tworzyć dobrą relację z Bogiem i z ludźmi. A dla kogo temat odchodzenia i śmierci nie jest tematem łatwym, koniecznie powinien sięgnąć po książkę „Dziadek Franek” – to nieodzowne wsparcie, gdy chce się porozmawiać o śmierci najbliższych z dziećmi.

 

Reklama

I coś dla dzieci!

Dla najmłodszych mamy także promocję na pięknie ilustrowaną opowieść o św. Antonim z Padwy. To lektura, która pomaga się z nim dobrze zaprzyjaźnić – a to wspaniały patron.

Natomiast jeśli jesteśmy już przy temacie obcowania świętych, to koniecznie warto poznać o. Wenantego Katarzyńca. Już św. Maksymilian przekonał się o skuteczności jego wstawiennictwa. To naprawdę świetny orędownik w sprawach finansowych, zawodowych i różnych codziennych trudach. Wenanty Katarzyniec to postać, która nie powinna być nikomu obca. Poznajcie go w książce „Bóg zadziałał w moim życiu„.

 

Praca nad sobą

Na koniec polecamy nie książkę, a Planner. Nie jest to jednak zwykły notes do codziennych zapisków , a osobiste narzędzie i towarzysz do pracy nad sobą. Obejmuje zadania na 12 tygodni i pozwala znaleźć odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania. Sprawdźcie i przekonajcie się, jak dzięki prostym pytaniom można odkryć prawdę o sobie i zobaczyć w swojej niedoskonałości naprawdę piękne stworzenie, ukochane przez Boga. To na pewno dobry prezent dla osób, które nie lubią stać w miejscu i codziennie chcą stawać się lepsze – nawet małymi krokami.

 

Dla każdego coś dobrego

Jest tego trochę, ale dzięki temu Światowy Dzień Książki możemy świętować wszyscy – tak jak różnimy się między sobą, tak różne książki będą dla nas dobre.

A jeśli tego jeszcze będzie mało, to wszystkie, ale to absolutnie wszystkie książki naszego wydawnictwa można kupić z rabatami. W tym także te najnowsze – Teologię Tolkiena, Siłę nadziei, książki o. Adama Szustaka, Jutro Niedziela i np. 30 Scen z życia Maryi (najlepsza książka na maj, mówię z doświadczenia!).

Łącznie znajdziecie u nas 25 książek w promocji na Światowy Dzień Książki!

 

Pamiętajcie też, że każdą z książek możemy zapakować na prezent oraz możecie do niej dołączyć słodką sakiewkę z krówkami (wyprzedają się szybko, więc warto się pospieszyć).

Jest w czym wybierać? Zapraszamy na obfite zakupy w Dobrociach!