.

Takiego Triduum zapewne jeszcze nikt z nas nie przeżywał. Może się ono okazać bardzo samotne i pełne pustki. Uczestnictwo w liturgii Triduum paschalnego daje silne poczucie wspólnoty – tyle osób gromadzi się w kościołach.

Tym razem nie będzie nam to dane. Tym razem zostaniemy w domach i będziemy bardziej sami. Tak, jak Pan Jezus, który w swojej ostatniej ziemskiej drodze był zupełnie osamotniony. Może to pozwoli nam jeszcze bardziej zbliżyć się do Niego i spotkać Go w indywidualnej, intymnej radości ze Zmartwychwstania?

Polecam Ci nowe wydanie Oto Człowieka – Drogi Krzyżowej innej niż wszystkie. Na kartach tej książki przejdziesz Drogę Pana Jezusa ulicami Jerozolimy wspólnie z o. Adamem Szustakiem.

Wspólnie z portalem Stacja7 wybraliśmy kilka promocyjnych lektur, które pomogą Ci dobrze przeżyć ten wyjątkowy, domowy Wielki Tydzień, a także będą lekką książką na czas radosnego świętowania Zmartwychwstania.

Szczególnie polecam Ci książkę Jutro Niedziela w specjalnej cenie 39,90 zł. Jest w niej przepięknie opisana liturgia Niedzieli Zmartwychwstania.

Odwagi, On jest!

.


polecane książki ⬇

Dobroci.pl

0