Skip to main content

 

Podaruj mężczyznom uśmiech. 🙂

Za nami wakacje, czas odpoczynku, a przed nami wiele różnych okazji do obdarowania najbliższych upominkami. I tak na przykład 30 września obchodzimy dzień chłopaka.

Dzielę się z Tobą dzisiaj produktami typowo dla mężczyzn. A wśród nich nowość, z której bardzo się cieszymy: krzyżyk na szyję – specjalnie zaprojektowany przez nasz zespół Stacji7 na potrzeby płci męskiej. Prosty a jednocześnie gustowny krzyżyk ma utwierdzać w wierze zarówno noszącego jak i tych, którzy go zobaczą.

Dostępne są również nowe ciekawe pakiety w promocyjnej cenie dla mężczyzn młodszych i starszych. 🙂 Zawierają książki o. Adama Szustaka – niezywkle popularnego kaznodziei, które wciągają czytelników w fascynujące podróże w głąb wiary i relacji z Bogiem i z drugim człowiekiem.

Stworzyłam też pakiet z różańcem i książką “Tylko dla mężczyzn”, cieszącą się niezwykłą popularnością, pewnie ze względu na to, że pomaga w pracy nad sobą i nad relacjami. Myślę, że każdy mężczyzna, pragnący budować więź z kobietą powinien mieć w domu tę pozycję!

.


.

Zapraszamy do skorzystania z pomysłów.

.