Skip to main content
Bardzo się cieszymy, bo nareszcie możemy napisać Wam o najnowszej książce wydanej przez Stację7. To “Miriam” o. Adama Szustaka OP!
Kilka słów o niej. “Miriam” składa się z dwóch części: “Kobieta mojego życia” i “Czułe słówka”. Pierwsza z nich to opowieść o tym, jak o. Adam zaprzyjaźnił się z Maryją. Druga – to naprawdę zaskakujące komentarze do znanej nam wszystkim Litanii Loretańskiej. Wśród nich są także 3 zupełnie nowe, które zaledwie w zeszłym roku Papież Franciszek dodał do Litanii: Matko nadziei, Matko miłosierdzia, Pociecho migrantów.
Czy to jest idealna książka na maj? Dokładnie tak!
O. Adam pisze o niej tak: “Jeśli ktoś, kto czuje się zagubiony, potrzebuje, by ktoś wziął jego życie w czułe ręce i krok po kroku rozplątywał wszystkie jego supły i węzły, to Miriam jest tą, która potrafi to zrobić. Pozwól Miriam, by poprowadziła Cię do Jezusa. Mnie znalazła, mnie poprowadziła i dalej przyciąga mnie swoim pięknem ku Źródłu wszelkiego piękna, jakim jest Bóg”.
Ta książka zdecydowanie sprawdzi się w poznaniu Maryi jako Tej, która prowadzi do Jezusa, nie zasłania sobą, rozumie, wspiera i wnosi w życie człowieka pokój.
Poza tym, wiadomo, książka jest przepięknie wydana (jak każda nasza publikacja)!
Dokładnie dziś, 29 kwietnia, ruszamy z przedsprzedażą “Miriam”. W czasie przedsprzedaży będzie ona dostępna w niższej cenie i – uwaga – tylko w naszym sklepie oraz na naszym Allegro (tak, jest też u nas Allegro Smart!).
Z tej okazji mamy też do zaproponowania w Dobrociach kilka pakietów, bardzo kobiecych, dobrych na majowy prezent z okazji urodzin, imienin i – nie zapominajmy – Dnia Matki. Oczywiście tradycyjnie do prezentów polecamy sakiewki oraz ozdobne opakowania!