Skip to main content

Macie takie sklepy, do których wchodzicie i zawsze, ale to zawsze coś kupicie? Taki jest nasz sklep, pełen Dobroci. Znajdziecie u nas tylko szczerze sprawdzone książki (i nie tylko), z najlepszych wydawnictw. Zanim pojawią się one w Dobrociach, zastanawiamy się nad każdym tytułem w większym gronie. Dzięki temu Wy już nie musicie przeszukiwać stron, forów i grup z poleceniami. Wybieramy dla Was same najlepsze lektury i w zdecydowanej większości można je kupić u nas w cenie niższej niż ta, która widnieje na okładce.

Jedną z nich jest wyjątkowa książka dla kobiet. “Przyjąć siebie” to nie poradnik z zadaniami i ćwiczeniami, ale opowieść o kobiecości, która rodzi pytania. I znalezienie odpowiedzi na te pytania pomaga krok po kroku zrozumieć samą siebie, przyjąć i pokochać. Porusza trudne tematy i pokazuje perspektywę pełną nadziei. Również w kontekście wiary i zaangażowania w Kościół.

Kolejna książka to lektura na wskroś męska, ale warto, by przeczytali ją nie tylko mężczyźni. “Nie jesteś skazany” to książka, która porusza. Jej bohater, Grzegorz Czerwicki, spędził 12 lat w więzieniu. Tam przeszedł ogromną duchową przemianę, a zaczęło się od tego, że odkupił od innego więźnia Biblię płacąc za nią… dwoma szlugami. Również tam, w więzieniu, Grzegorz założył kółko różańcowe. Robi wrażenie? To człowiek, którego warto poznać. Jego historia zapadnie Wam mocno w pamięć!

Na koniec jeszcze małe przypomnienie dla fanów minimalizmu w czytaniu książek, czyli posiadaczy czytników lub planujących podarować czytnik komuś w prezencie (swoją drogą to świetny pomysł na prezent!). W naszym sklepie znajdziecie kilkanaście książek w wersji elektronicznej. To nasze autorskie wydania. Co najbardziej polecamy? Na wakacje – “Ballady i romanse” – o budowaniu pięknej relacji, od zakochania do sakramentalnego “ślubuję Ci” i później także. Znajomym, którzy mają czytnik, polecamy też zdecydowanie modlitewnik “Weź i się módl” – jego skład rewelacyjnie sprawdza się w formie e-booka, ponieważ całe rozważanie mieści się na jednej stronie (ok, z małymi wyjątkami), co bardzo sprzyja skupieniu i modlitwie. Mamy też modlitewnik w sprawach beznadziejnych, a także modlitewnik wakacyjny. Wszystkie ebooki znajdziecie tutaj.

Wybierzcie coś dobrego dla siebie!