Skip to main content

Wielkanoc to tak radosny czas, że aż trudno tą radością się nie podzielić. Może w takim razie znajdziesz na Dobroci.pl pomysły na wielkanocny prezent?

Złożenie zamówienia do środy z dostawą do paczkomatu lub kurierem, daje gwarancję, że paczka dotrze we wskazane miejsce najpóźniej do piątku. Dzięki temu na świąteczne spotkanie z bliskimi można mieć ręce pełne Dobroci 🙂

JEDEN PSALM NA KAŻDY DZIEŃ TRIDUUM

Jednym z prezentów może być zachęta do modlitwy. Tu polecamy książkę “Psalmy” z rozważaniami o. Adama Szustaka. Ci, którzy zdecydują się wykorzystać je jeszcze przed Wielkanocą, mogę wybrać jeden Psalm na każdy dzień Triduum. Ich omówienie znajduje się w książce (teraz w promocyjnej cenie!) o. Adama: Wielki Czwartek: Psalm 56, Wielki Piątek: Psalm 22, Wielki Piątek: Psalm 30 i Niedziela Zmartwychwstania: Psalm 24.

JUTRO NIEDZIELA

Ponadto świetnym prezentem dla bliskich i dla siebie samego będzie “Jutro Niedziela“. Z tą publikacją przeżycie kolejnych wielkanocnych niedziel będzie inne niż dotychczas. Znajduje się tu niespotykana nigdzie w sieci analiza czytań na każdą niedzielną Mszę. Poznając tak dokładnie Liturgię Słowa, jej kontekst historyczny czy kulturowy, nawiązania do innych fragmentów Biblii, można naprawdę świadomie słuchać czytań w czasie Mszy Świętej. “Jutro Niedziela” jest u nas dostępna także w formie ebooka.

ZDRAPKA Z DUCHEM

Wraz z Wielkanocą rusza Zdrapka z Duchem! To zupełna nowość w naszym sklepie – i nowość w przygotowaniu do Zesłania Ducha Świętego. Towarzyszy jej piękna modlitwa św. Augustyna. Pierwsze zadanie przewidziano już na 4 kwietnia, więc z pewnością warto zaopatrzyć się w zdrapkę przed Niedzielą Wielkanocną.

3 KSIĄŻKI W ŚWIĄTECZNEJ PROMOCJI

Na koniec jeszcze 3 pomysły na wielkanocne prezenty. Z okazji Świąt będą one dostępne w tym tygodniu w promocyjnych cenach. To “Szusta rano” (idealna dla młodzieży i mistrzów anegdotek), “Ballady i romanse” (idzie wiosna, “znów ktoś pokochał mnie”) oraz “Siła nadziei” (pokrzepiająca lektura dla tych, którzy przeżywają różne trudności).

Wszystkim odwiedzającym nasz sklep życzymy na ten czas Triduum i Wielkanocy, żeby to był Wasz czas z Jezusem. Żeby umarło to, co powinno umrzeć i aby zmartwychwstało to, co powinno zmartwychwstać. Tylko z Nim może się tak stać. Życzymy Wam tego z Dobroci serca!